Malika Haqq flet për ankthin

Malika Haqq flet për ankthin

NULL NULL
2 years më parë

Malika Haqq ka folur për ankthin.

Mikja më e mirë e Khloe Kardashian, zbuloi se kishte probleme me shëndetin mendor, transmeton Klan Kosova.

“Kushdo që me të vërtetë ka ankth e di se është problem”, tha ajo.

“Shumica fillon në kokën tonë dhe në mënyrën se si ne i mendojmë gjërat”.

Haqq tha se orari i saj i ngjeshur ndikon shumë në shëndetin e saj mendor, megjithëse është mirënjohëse për çdo mundësi që i është dhënë.

“Kam pasur një terapist që kur isha fëmijë. Mendoj që të kujdesesh për veten, mendjen, trupin dhe shpirtin është një punë e madhe”, tha ajo.