Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Majk e ironizon publikisht Mozzikun, thotë se “ka kohë që si ka rënë në vesh, ndonjë këngë e tij” (VIDEO)

NULL NULL
21.03.2023 13:59

Rep artisti, Majk ka publikuar në llogarinë e tij të TikTok-ut një video, me anë të së cilës ka paralajmëruar projektin më të ri muzikor.

Mungesë nuk shënuan as komentet e shumta të ndjekësve të tij, derisa kishte plot nga to që e akuzuan rep artistin “se e ka kopjuar” kolegun e tij, Mozzik.

Majk, emri i vërtetë i të cilit është Kastriot Rexha nuk ka hezituar të reagojë karshi këtyre akuzave, derisa ka thënë se në momentin që do ta kopjonte një artist shqiptar, “do të hiqte dorë nga muzika”.

“Atë ditë që ia kopjoj tekstin një këngëtari shqiptar, e lë muzikën. Përndryshe, nuk më ka rënë në vesh prej kohësh asnjë këngë e tij, nuk është se e dëgjoj”, ka shkruar Majk në një replikim, duke hedhur kështu një “kunjë” kundrejt  Mozzik.

Përndryshe, dyshja Majk e Mozzik deri më tani nuk kanë pasur ndonjë përplasje publike, teksa para disa kohe ata edhe e mbështesnin njëri -tjetrin në mediat sociale duke i shpërndarë projektet e reja.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

@majkoffishal

#majk #youngzerka #fyp #foryourpage #comingsoon

♬ original sound – Majk

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.