“Ma keni hequr trurin”, Bruno kritikon Gresën dhe Andin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ma keni hequr trurin”, Bruno kritikon Gresën dhe Andin (VIDEO)

NULL NULL
27.02.2023 14:43

Bruno ka kritikuar pak Gresën dhe Andin.

Ai i tha çiftit se nuk e kupton sjelljen e tyre, pasi në mëngjes zihen e në darkë pajtohen.

Ndiqni videon për më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.