Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lumbardhi: Santiana është “Ledi 2.0”, Buci po e shfrytëzon njëjtë siç bëri dikur me ish banoren (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 23:09

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi i ka hedhur një kunjëz Santiantës gjatë spektaklit ‘Prime’.

Pas transmetimit të një video materiali ku shihej afërsia shoqërore mes Bucit dhe Santianës, Lumbardhi dha edhe komentin e tij.

“Santiana është Ledi 2.0, ashtu siç e ka shfrytëzuar Ledin para një kohe i dashuri Buc, njëjtë po e shfrytëzon edhe tash”, ka thënë Lumbardhi.

Për të parë reagimin e Bucit dhe Santianës, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.