Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lumbardhi: Kur pash Veronën, në disa situata mendova se është “game over” (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 19:11
lumbardhi
lumbardhi

Lumbardhi ka folur sërish me Santianën për situatën që ndodhi mbrëmë në ‘Prime’.

Ai ka treguar se çfarë mendoi kur e pa të fejuarën e Bucit, përcjell Klankosova.tv.

“Kur pash Veronën, në disa situata mendova se është “game over”, është shprehur ai.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.