Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lumbardhi i tregon Albyt se Alba ia bëri ‘bllok’ Azemit (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 10:29

Lumbardhi ka diskutuar me Albyn për Albën.

Ai i tregoi asaj se Alba ia bëri “bllok” Azemit pasi i ka thënë “jo”, që nënkupton se nuk ka ndjenja për të, njofton Klankosova.tv.

Lumbardhi tutje tha se nuk do të bënte çfarë ka bërë Azemi pasi ka krenari.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.