Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lumbardhi i habitur me deklaratat e banorëve kundër tij (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 23:21
santiana

Sonte në natën ‘Prime’ është prezantuar një klip për Lumbardhin, ku disa nga banorët janë shprehur kundër tij.

Lumbardhi e a shikuar këtë klip dhe është shtangur, përcjell Klankosova.tv.

Ai është shprehur i habitur me deklaratat e banorëve kundër tij.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.