Lum për ndjekësit e Instagramit të Heidi Klum (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lum për ndjekësit e Instagramit të Heidi Klum (FOTO)

NULL NULL
18/08/2019

Heidi Klum po e vë veten në “shfaqje”.

46-vjeçarja, personaliteti televiziv i America’s Got Talent, e postoi një fotografi pa bluzë në llogarinë e saj të Instagramit.

“E gjitha çfarë shoh është UJE”, shkroi ajo në imazhin e postuar.

Edhe gjatë javës së kaluar ish modelja po ashtu e kishte postuar një fotografi tjetër lakuriqe për bashkëshortin e saj, Tom Kaulitz.

Heidi dhe Tom u kurorëzuan për herë të dytë në fillim të këtij muaji.

View this post on Instagram

🤗🥰❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on