23:00, 20 Gusht 2019

Sulmuesi Luka Joviq është tallur me spekulimet që thonë se ai ka vendosur të largohet nga Real Madrid.

Disa media kanë raportuar se ai mund të largohet nga klubi spanjoll gjatë verës së këtij viti; ndërsa futbollisti 21 vjeçar i ka quajtur ato spekulime, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Kujtojmë se futbollisti në fjalë është transferuar nga Eintracht Frankfurt në Real Madrid gjatë verës së këtij viti dhe ka thënë se është i lumtur aty ku është.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë