Luan Krasniqi uron nipin e tij: E ardhmja i përket Ardianit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Luan Krasniqi uron nipin e tij: E ardhmja i përket Ardianit (VIDEO)

NULL NULL
05.03.2023 15:55

Ish-boksieri i njohur Luan Krasniqi, e ka uruar nipin e tij për fitoren e radhës.

Ardian Krasniqi e arriti edhe fitoren e katërt me radhë, dhe më këtë është i kënaqur Luani, pasi tha se e ardhmja i përket Ardianit, përcjell Klankosova.tv.

“Mbrëmë ishte fitorja e katërt e nipit tim Ardianit. Urime dhe vazhdo keshtu. Jam i sigurt: E ardhmja i përket Ardianit”, ka shkruar Krasniqi.