Loredana tregon a e ka tradhtuar Mozzikun (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Loredana tregon a e ka tradhtuar Mozzikun (FOTO)

NULL NULL
23/09/2022

Reperja Loredana ka treguar nëse e ka tradhtuar Mozzikun.

Ndërsa ka nisur lojën e pyetje/përgjigjeve në Instagram, atë dikush e pyeti: “A e ke tradhtuar ish të dashurinë?”.

Përgjigja e Loredanës ishte “Jo”, duke lënë të kuptohet se nuk kishte tradhti mes tyre dhe se ky nuk ishte shkak i ndarjes.

Ndërkohë, Mozziku ka lansuar këngën e re me titull “Të dua” dedikuar vajzës së tij Hanës, dhe ndarjes me Loredanën.