Lopët enden pranë sallës “1 Tetori” në Prishtinë (FOTO)

Lopët enden pranë sallës “1 Tetori” në Prishtinë (FOTO)

NULL NULL
2 months më parë

Rruga pranë sallës “1 Tetori” në Prishtinë pati sot kalimtarë të veçantë.

Lexues të Klankosova.tv kanë dërguar foto në redaksi ku shihen dy lopë duke kaluar pranë kësaj salle në kryeqytet.

Salla “1 Tetori” që një kohë është shndërruar në qendër për vaksinim të banorëve të Prishtinës dhe njëkohësisht është qendra më e madhe e vaksinimit në vend.