Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lokalizohet zjarri në IML – s’ka të lënduar (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 09:02

Zjarrfikësit kanë arritur që ta lokalizojnë zjarrin në ndërtesën e Institutit të Mjekësisë Ligjore.

Kështu ka thënë komandanti i brigadës së zjarrfikësve në Prishtinë, Malë Gashi, i cili ka shtuar se nuk ka persona të lënduar nga zjarri.

“Po, një zyrë në IML është përfshirë nga zjarri. Sipas informatave që kemi, nuk ka të lënduar dhe tashmë zjarri është shuar”, ka thënë Gashi.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.