Lojtarët e Barcelonës duan që Messi të kthehet - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lojtarët e Barcelonës duan që Messi të kthehet

NULL NULL
nga Shpend Spahija 20.03.2023 08:57

Të dielën në mbrëmje, Barcelona fitoi derbin kundër Real Madrid me rezultatin 2-1, derisa golin e parë për blaugranët e realizoi Sergi Roberto.

Ky i fundit pas ndeshjes foli edhe për Lionel Messi.

“Shpresoj që Messi të kthehet. Jemi duke e pritur. Ai nuk e meriton trajtimin që janë duke ja bërë në Paris. Jemi duke pritur për Leon, e duam tek Barça”, tha Roberto.

Kontrata e Messi me Paris Saint Germain skadon në qershor të këtij viti dhe dy palët janë në negociata për vazhdimin e bashkëpunimit.