Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Llapi e mposht Malishevën në penallti, kalon në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

NULL NULL
15.03.2023 16:04

Skuadra e Llapit ka mposhtur atë të Malishevës, për të kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës.

Pas rezultatit nga minutat e rregullt dhe vazhdimet prej 2-2, në penallti, Llapi fitoi me rezultat 6-2.

Llapi tani i bashkohet në gjysmëfinale Gjilanit, Prishtinës dhe Vushtrrisë./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.