Liverpooli favorit para Realit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Liverpooli favorit para Realit

NULL NULL
30.01.2023 23:18

Liverpooli po udhëheq ndaj Real Madridit në garën për transferimin e Jude Bellinghamit, sipas gazetarit Fabrizio Romano.

“Liverpooli po udhëheq në garë. Mund të ndryshojë mirëpo sot do ta përmend Liverpoolin,” ka pohuar Romano në podkestin ‘Born N Red’.

Ylli i Borussia Dortmundit është përfolur për një transferim bombastiik te njëri prej top klubeve evropiane, dhe të Kuqtë kanë qenë gjithnjë pjesë e spekulimeve.