Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Liverpooli e mposht Chelsean, fiton Carabao Cup

NULL NULL
25.02.2024 19:10

Skuadra e Liverpoolit e fitoi Carabao Cup, e cila njihet edhe si EFL Cup.

Ky ekip mposhti Chelsean me rezultat 1-0, pas vazhdimeve, sepse gjatë kohës së rregullt rezultati ishte 0-0.

Goli u shënua nga Van Dijk, në minutën e 118-të.

Kjo është hera e parë që “The Reds”  fitoi trofeun e parë për këtë vit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.