Liverpool zbulon emrat e katër futbollistëve të larguar - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Liverpool zbulon emrat e katër futbollistëve të larguar

NULL NULL
nga Andi Shabani 18.05.2023 14:45

Liverpooli po përgatit një revolucion në skuadër në fund të këtij sezoni.

Lamtumirën stadiumit Anfield do t’ia japin Roberto Firmino, Naby Keita, James Millner dhe Alex Oxlade-Chamberlain.

Lajmin e zyrtarizoi klubi anglez.

“The Reds” po luftojnë për inkuadrim të Champions League edicionin e radhës. Për momentin atë zënë pozitën e pestë në Premier League.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS