Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

LIVE: Bayern Munich 3-1 Borussia Dortmund

NULL NULL
04.10.2015 18:40

Robert Lewandowski ka shënuar golin e 3-të për Bayernin me të filluar pjesa e dytë e takimit në minutën e 46-të.

Kësisoj, gjiganti bavarez po avancon 3 me 1 ndaj rivalëve Borussia Dortmund, dy golat e parë për Bayernin i ka shënuar Thomas Muller ndërsa për Borussia Dortmund Aubameyang.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.