Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lirohen nga spitali shtatë nga tetë pacientët që u helmuan nga tymi në Pejë

NULL NULL
25.03.2023 14:41

Shtatë nga tetë personat që pësuan nga tymi i zjarrit që kaploi depon e Elkosit në Pejë, janë liruar për në shtëpi pas trajtimit mjekësor.

Ata ishin helmuar nga tymi i zjarrit.

Zjarri është lokalizuar, mirëpo ende nuk është shuar krejtësisht, shkruan Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.