18:12, 17 Shkurt 2020

Sulmuesi kosovar, Lirim Kastrati sipas raportimeve ka nënshkruar me klubin kroat, Dinamo Zagreb.

Kastrati i cili do të vazhdojë të luaj në formë huazimi te skuadra e Lokomotivës dhe në fund të sezonit do t’i bashkohet skuadrës së re.

Pak më parë këtë transferim e konfirmoi edhe vet futbollisti duke postuar fotografi me fanellën e klubit të Dinamo Zagreb.

Konkurs Pune

Lexo më shumë