Lipjan: Mosmarrëveshja mes dy femrave përfundon me sulm fizik - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lipjan: Mosmarrëveshja mes dy femrave përfundon me sulm fizik

NULL NULL
27.04.2023 09:12
lipjan

Një femër në Lipjan ka raportuar në polici se pas një mosmarrëveshjeje është sulmuar nga e dyshuara femër.

Organet e rendit njoftojnë se viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.