Lindsay Lohan e vendosur - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lindsay Lohan e vendosur

NULL NULL
27/05/2015

Lindsay Lohan është gati të realizojë diçka që kishte përgatitur për të rikthyer paratë e bastit, transmeton Klan Kosova.

Ajo si duket mezi po e pëfundon të gjithë shërbimin e saj të komunitetit në afatin e së enjtes.

Sipas raportimeve  Lindsay shkoi në Brooklyn në fillim të këtij muaji  për të zgjidhur afatin gjyqësor, dhe kjo dukej si një detyrë e pamundur.Ajo kishte për ti kompletuar 115 orë që do të thotë 8 orë për çdo ditë.

Lindsay kaloi fundjavë duke punuar në New York në Qendrën Rinore./klankosova.tv