Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lindita Halimi flet për lojën në BBVK2: Jam më pak aktive dhe nuk kam qenë dramatike (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 09:52

Lindita Halimi ka folur për lojën e saj brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo ka treguar disa prej shkaqeve që nuk doli një nga më të preferuarat nga televotimi i kësaj jave.

“Veç se kesh më pak aktive, nuk kam folur shumë me njerëzit, nuk kam qenë dramatike”, ka thënë Halimi.

Pas kësaj deklarate reagoi Gani Gërmia, i cili e këshilloi atë që të debatojë më shumë me djem të shtëpisë./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme