Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda i kërkon sërish falje Domenikut, çka ndodhi? (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 10:20

Linda i ka kërkuar sërish falje Domenikut.

Teksa ajo po fliste me të larg banorëve të tjerë, ajo i kërkoi falje duke i thënë se e ka ngatërruar me dikë tjetër, dhe këtë e ka kuptuar në momentin që e ka njohur, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni videon dhe do të kuptoni më shumë nga biseda e tyre.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.