Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda e pranon: Zgjedh dashurinë para familjes (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 16:39

Linda ka treguar se çfarë do të ishte në gjendje të bënte për dashuri.

Ajo u tha se për dashuri do të linte familjen nëse ata e kundërshtojnë atë.

“Familjen e ngushtë jo sepse më ka mbështetur, prapë e kisha bo zgjidhjen time”.

“Sepse po të më donte familja do të mësohej me këtë. Sa do që janë kundër prindërit ata një ditë do të të kuptojnë”, ka thënë Linda./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme