Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Linda drejtuar Ganiut: Më pëlqen që e ndjen veten të rëndësishëm (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 18:51

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Linda dhe Ganiu kanë nagcmuar njëri-tjetrin gjatë pasdites.

Linda duke iu drejtuar Ganiut i ka thënë se “ai e ndjen vetën si të rëndësishëm” dhe sipas saj, “kjo është gjë i mirë”.

“Më pëlqen vetëbesimi i madh i Ganiut, e ndjen veten të rëndësishëm dhe kjo është gjë e bukur për një mashkull”, i ka thënë ajo pos tjerash atij.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.