Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Leposaviq: Arrestohet burri që po e shqetësonte gruan me të cilën është në proces ndarjeje me të

NULL NULL
10.06.2023 12:01
arrestim

Një grua në Leposaviq ka raportuar se po shqetësohet përmes telefonit nga burri me të cilin është në proces ndarje me të dhe se sot i është afruar veturës së saj.

Policia ka bërë të ditur se i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje, përcjell Klankosova.tv.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se: është në proces të ndarjes (proces gjyqësor) me ish bashkëshortin  i saj të dyshuarin mashkull kosovar, por nga i njëjti në vazhdimësi përmes mesazheve telefonike është duke u shqetësuar, ndërkohë sot ai është ofruar afër veturës së viktimës.  Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.