Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lëndohet një person derisa ishte duke punuar në Landovicë të Prizrenit

NULL NULL
29.03.2023 09:01
Punetor

Një person është lënduar në fshatin Landovicë të Prizrenit të martën derisa ishte duke punuar.

Në raportin e policisë thuhet se personi në fjalë është duke u trajtuar në Spitalin e Prizren.

Rasti në fjalë është duke vazhduar të hetohet nga Policia e Kosovës, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.