Ledri Vula publikon këngën "Prek" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ledri Vula publikon këngën “Prek” (VIDEO)

NULL NULL
10.05.2023 23:48
Ledri Vula

Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula, sonte ka publikuar projektin më të ri muzikor.

“Prek” titullohet kënga e re e Ledrit, të cilin e ka përcjellë me videoklip.

Kujtojmë se para disa javësh reperi ka lansuar albumin e ri të titulluar “1 goat për Ty”.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.