Ledina Çelo dhe pushimet e saj superluksoze (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ledina Çelo dhe pushimet e saj superluksoze (VIDEO)

NULL NULL
01/03/2017

Me rastin e ditëlindjes së saj të 40-të, këngëtarja Ledina Çelo u befasua në mes të shkurtit me një udhëtim nga bashkëshorti.

Së bashku me dy fëmijët, familja mori rrugë drejt Maldiveve në një udhëtim përrallor. Por sa ka kushtuar e gjithë kjo ekspeditë e Ledinës, bashkëshortit dhe fëmijëve?!

Prive ka hulumtuar mbi gjithë udhëtimin duke marrë informata për çmimin e biletave, resortit, çka përfshin ai e cilat janë në fakt shpenzimet shtesë, përcjellë Klan Kosova.

Detajet ua sjell materiali i mëposhtëm.