Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ledi Vokshi me koment thumbues mbi deklaratat e Lindës për “mesazhet e estradës” (FOTO)

NULL NULL
18.11.2023 00:53

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Ledi Vokshi ka bërë një reagim karshi pretendimeve të Lindës, një banore aktuale e kastit, pasi që kjo e fundit ka thënë se “ka pranuar mesazhe nga këngëtarë të ndryshëm të estradës”.

“50 Cent, a të ka shkru?”, ka qenë komenti i Ledit, shoqëruar me një ‘emoji’ të qeshjes.

Me sa duket ky ishte një reagim ironik ndaj deklaratave të Lindës dhënë gjatë javës si dhe në darkën e banorëve të nominuar.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.