LeBron James s’është më në top pesëshen e më të mirëve të NBA-së - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

LeBron James s’është më në top pesëshen e më të mirëve të NBA-së

NULL NULL
23/09/2022

Basketbollisti LeBron James nuk është më në top pesëshen e lojtarëve më të mirë në NBA.

Në pritje të stinorit të ri 2022/2023, James nuk figuron më në pesëshen kryesore teksa emra të rinj të mëdhenj.

Luka Donçiq, Giannis Antetokounmpo, Nikola Jokiq, Joel Embiid dhe Stephen Curry janë pesë lojtarët më të mirë aktualisht sipas mediumit ESPN.

Vlen të përmendet që katër nga këta nuk janë madje lojtarë amerikanë.