Landvo S6, kloni i Galaxy S6 - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Landvo S6, kloni i Galaxy S6

NULL NULL
14/05/2015
Për ata që nuk kanë mundësi të përballojnë çmimin e Galaxy S6, Landvo ka sjellë zgjidhje.

Në pamje të parë është identik me smartfonin Samsung Galaxy S6, por kushton vetëm 110 dollarë. Landvo S6, është klon i smartfonit Galaxy S6, me dizajn identik, kamerë 16MP dhe selfie kamerë 5MP.

Deri këtu gjithçka është identike. Por, specifikat tjera janë krejt të ndryshme.

Landvo S6 ka ekran 5.1 inç me rezolucion 720p, procesor MediaTek MT6582, 1GB RAM dhe 16GB hapësirë të brendshme. Bateria ka kapacitet 2550mAh, dy sllote për SIM kartela dhe OS Android Lollipop 5.0.

LAN2

 

LAN