Lana Del Rey ikën nga fansat - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lana Del Rey ikën nga fansat

NULL NULL
13/06/2015

Këngëtarja Lana Del Rey është lodhur nga fansat e saj, të cilët nuk po e lënë rehat në pronën e saj private.

Për këtë shkak, ajo i ka paketuar gjërat dhe është zhvendosur në shtëpinë e saj me vlerë tre milionë në Malibu, e cila është e rrethuar me gurë. Pra, kjo do të thotë se nuk do t’i ketë as fqinjët  afër, transmeton Klan Kosova.

Lana ka qenë duke jetuar në zonën e Hancock Park të Los Angeles, e cila ishte shumë lehtë e qasshme për fansat,  ku disa prej tyre edhe e bënin kampingun jashtë rrugës së saj, dhe ka pasur raste edhe kur fansat i janë futur në oborrin e shtëpisë.

lana

lana