Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lajmi i Fundit: Gjashtë shtete nga tri kontinente nikoqire të Botërorit 2030

NULL NULL
04.10.2023 17:24

Gjashtë shtete nga tri kontinente do të jenë mikpritëse për Kupën e Botës 2030.

Spanja dhe Portugalia nga Evropa, si dhe Maroku nga Afrika e Jugut janë tri prej tyre.

Ndërkaq, Uruguai, Paraguai dhe Argjentina do të jenë nikoqire të një ndeshjeje hapëse për ta shënuar 100-vjetorin e Botërorit të Parë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.