Lady Gaga e puth një grua në xhirimet e “Joker” - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Lady Gaga e puth një grua në xhirimet e “Joker”

NULL NULL
28.03.2023 20:23
Lady Gaga Joker

Këngëratja e njohur Lady Gaga, e cila së fundmi e sfidoi veten edhe në aktrim, është puthur me një grua në xhirimet e filmit “Joker: Folie A Deux”, në rolin e Harley Quinn.

Në një skenë të xhiruar në Bashkinë e Nju Jorkut, aktorja u ndal përpara një gruaje që mbante një gazetë me foto të personazhit të saj, Harley Quinn dhe Joker. Ajo më pas vuri duart në fytyrën e gruas dhe e puthi atë.

Aktori i Joker, Phoenix, 48 vjeç, u pa gjithashtu duke u shoqëruar nga Policia e Gotham-it, si pjesë e xhirimeve.

Aktori, i cili luajti në filmin “Joker” në vitin 2019 dhe fitoi Oscarin për aktorin më të mirë në rol, u pa me një kostum kafe teksa hipi në një makinë policie.

Xhirimet janë duke vazhduar dhe fansat mezi po presin të shohin filmin, i cili pritet ta shfaqet në kinema në tetor të vitit të ardhshëm.

Lady Gaga Joker

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS