Kylie Jenner takohet çdo javë me Timothee Chalamet, dëshirojnë të njoftohen ngadalë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kylie Jenner takohet çdo javë me Timothee Chalamet, dëshirojnë të njoftohen ngadalë

NULL NULL
20.04.2023 00:21
Kylie Jenner

Ylli televiziv, Kylie Jenner, dhe aktori Timothee Chalamet janë takuar rregullisht me njëri-tjetrin.

Një burim i afërt me Jenner ka thënë për People se dyshja në fjalë shoqërohen çdo javë me njëri-tjetrin, por nuk kanë diçka serioze deri më tani.

“Ajo po njoftohet me të, Kylie po argëtohet. Pas ndarjes me Travis Scott, ajo thjesht dëshiron të takohet me dikë pa asnjë presion”, ka thënë ky burim.

Burimi thotë se Jenner dhe Chalamet janë takuar në fillim të këtij viti në një ngjarje në Evropë.

“Ata kanë shumë për të biseduar”, thotë burimi i Jenner, duke shtuar se aktori “është argëtues dhe simpatik”.

Në fillim të janarit u publikua lajmi se Jenner ishte ndarë nga ish i dashuri i saj, me të cilin ka një vajzë  Stormi dhe djalin Aire, shkruan People, transmeton Klankosova.tv.