Kylie Jenner, femra më e ndjekur në Instagram (FOTO)

Kylie Jenner, femra më e ndjekur në Instagram (FOTO)

NULL NULL
2 years më parë

E vogla e Kardashianeve i ka kaluar motrat e mëdha për nga ndjekësit në Instagram, pasi Kylie Jenner momentalisht është femra më e ndjekur .

Kylie ka kaluar Kimin e cila numëron 155 milionë ndjekës, ndërsa vetë ka 156 milionë ndjekës, transmeton Klan Kosova.

Kujtojmë se pos që janë pjesë e përditëshme e shtypit rozë motrat Kardashian kanë edhe linjat e tyre të veshjeve dhe kozmetikës.

View this post on Instagram

💛

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on