Ky është moti për nesër - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ky është moti për nesër

NULL NULL
19/08/2019

Në Kosovë nesër do të mbajë mot me diell, transmeton Klan Kosova.

Temperatura minimale është 9 gradë Celsius ndërsa temperatura maksimale pritet të jetë 33 gradë Celsius.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik nuk parashihet të ketë reshje deri ditën e shtune apo të dielën. Do të fryjë erë kryesisht nga veriu dhe verilindja me shpejtësi 1-7m/s.