Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ky është mendimi i babai të Getinjos për lidhjen me Vivien (VIDEO)

NULL NULL
14.01.2023 00:32

Sonte Getinjo është befasuar me ardhjen e babait të tij brenda shtëpisë.

Gjatë bisedës me të, ai është pyetur edhe se çka mendon për lidhjen e Getinjos me Vivin, përcjell Klankosova.tv.

Babai i reperit është shprehur se mendon që Getinjo është në rrugë të drejtë.

“Kujtojë që mendon mirë dhe vendos drejtë, prandaj ia kisha lënë Getit që të vendos vet, unë e shoh se është në rrugë të drejtë”, është shprehur babai i Getinjos.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.