Ky është formacioni i Kosovës kundër Shqipërisë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ky është formacioni i Kosovës kundër Shqipërisë

NULL NULL
13/11/2015

Kosova do të luajë me formacionin tashmë që jemi mësuar ta shohim 4-2-3-1.

Në portë pritet të jetë kapiteni Samir Ujkani.

Në mbrojtje pritet të luajnë Fanol Perdedaj, Ilir Berisha, Alban Pnishi dhe Leart Paqarada.

Mesfushorët fundor janë Loret Sadiku dhe Eroll Zejnullahu.

Ndërsa më afër portës nga mesfushorët janë Mërgim Brahimi, Besart Halimi e Besart Berisha.

Në sulm i vetëm pritet të jetë super talenti i Manchester Cityt, Bersant Celina. /gazetaolle/

formacioni