Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kurti shpreh ngushëllime për vdekjen e Bilall Hadërgjonajt

NULL NULL
25.02.2023 22:46
Bilall Hadërgjonaj

Kryeministri Albin Kurti ka shprehur ngushëllime për vdekjen e ish-kryetarit të Qendrës së Lëvizjes në Deçan, Bilall Hadërgjonajt, duke thënë se është i tronditur nga ky lajm.

“Dëshiroj të shpreh ngushëllimet e mia të sinqerta për familjen Hadërgjonaj, që kanë humbur njeriun e tyre të dashur”, shkroi Kurti në Facebook.

Hadërgjonaj vdiq mbrëmë, pasi u përfshi në një aksident në Rastavicë të Deçanit.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.