Kurti raporton sot para deputetëve për punën dyvjeçare të qeverisë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kurti raporton sot para deputetëve për punën dyvjeçare të qeverisë

NULL NULL
06.04.2023 06:55
Albin Kurti

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, do të raportojë sot para deputetëve se çka ka punuar për këto dy vite qeverisje.

Seanca e kuvendit pritet të nis nga ora 10:00.

Aty do të jetë rend dite shqyrtimi i Propozim-Rezolutës së propozuar nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, njofton Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.