Kurti ndërpret fjalimin derisa të përfundojë ezani në Kamenicë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kurti ndërpret fjalimin derisa të përfundojë ezani në Kamenicë (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 12:04
Albin Kurti

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, është duke marrë pjesë në vënien e gurthemelit të Shkollës Fillore të Mesme të Ulët “Fan S. Noli”, Kamenicë.

Derisa ai ishte duke bërë prezantimin e projektit, dëgjohej thirrja e ezanit në një xhami. Kurti ndëpreu fjalim e tij deri sa të përfundojë thirrja e ezanit, njofton Klan Kosova.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

klankosova.tv