Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kurti: Janë dy mënyra të bërit opozitë – te ju s’po e shoh asnjërën

NULL NULL
03.03.2023 01:06

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i ka kritikuar partitë opozitare për bërje të opozitës.

Nga foltorja e kuvendit, ai ka thënë se janë dy mënyra për të bërë opozitarizëm dhe se tek partitë opozitare nuk po e sheh asnjërën, njofton Klan Kosova.

“Si kam bërë unë opozitë dhe si po bëhet tash. Unë besoj se për opozitarizëm janë dy mënyra: [1] e kritikës racionale, [2] zemërimit revolucionar”.

“Bën edhe të dyja, por te ju nuk po e shoh asnjërën”.

Rrini të informuar duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.