Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kurti i bashkohet Paradës së Krenarisë

NULL NULL
10.06.2023 17:27
Kurti ne Parade

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, bashkë me ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia e kryetarin e Prishtinës, Përparim Rama kanë marrë pjesë në ceremoninë e Paradës së Krenarisë.

Marshi nisi nga sheshi “Skënderbeu” e vazhdoi tutje, njofton Klankosova.tv.

Në këtë marsh po marrin pjesë shumë qytetarë të cilët ishin aty në përkrahje të komunitetit LGBTI.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.