Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kurti: Dështimi në Bruksel, lajm i mirë për Kosovën (VIDEO)

NULL NULL
07.09.2018 20:26

Pavarësisht se Presidenti Hashim Thaçi, këmbëngulë në unitetin e spektrit politik kosovar në mbështetje të dialogut, kjo të paktën nuk vlen për lëvizjen Vetëvendosje.

Kreu i saj, Albin Kurti iu gëzua sot dështimit të takimit të dy presidentëve, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Merita Neziri.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.