Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Kurrë në jetë mos ma bë me gisht”, ashpërsohet debati mes Ganiu dhe Bleros (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 01:18

Debati mes Bleros dhe Ganisë është ashpërsuar, pasi ai i tha këtj të fundit se “të zbërthej dhe të bëjë me fol me vete”.

Ndërsa, Gania iu përgjigj duke i thënë “kurrë në jetë mos të bëjë vaki të ma bësh me gisht më”.

“Visar Dermaku të interesoi se kush është. Visar Dermaku është një djalë me plot krenari dhe me karakter të fortë”, tha Gania, njofton Klankosova.tv.

Ndërsa, Blero iu kundërpërgjigj duke i thënë se “ti i ke harxhu kartat o Visar, ti e ke harxhu ajrin tënd, të njoh prej jashtë dhe e di kush je”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.