“Kurrë e përjetë”, Vedati i thotë Xhulit se nuk i kërkon falje për “Komandant Dubai” (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Kurrë e përjetë”, Vedati i thotë Xhulit se nuk i kërkon falje për “Komandant Dubai” (VIDEO)

NULL NULL
03.03.2023 09:50
Vedat Bajrami

Vedati i ka thënë mbrëmë Xhulit se nuk do t’i kërkojë falje për “Komandante Dubai” që i tha në darkën e të nominuarve.

Kjo nuk do të ndodhë pasi sipas humoristit, nuk e ka ofenduar Xhulin me këtë fjali.

Ndiqni në videon e mëposhtme debatin mes banorëve kur darka ka përfunduar.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.